İlçemiz Harunusta Mahallesi halkından merhum Mustafa Soydan’ın Eşi, Yaşar, Şükrü ve Abdullah Soydan’ın Anneleri, Ali Çakmak’ın Kayınvalidesi Esma Soydan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Harunusta Mahallesi Camii’nde kılınacak Öğlen Namazını müteakip aile mezarlığına defnedilecektir.
UNCATEGORİZED
2 gün önceGÜNDEM
3 gün önceGÜNDEM
4 gün önceGÜNDEM
9 gün önceGÜNDEM
9 gün önceGÜNDEM
10 gün önceGÜNDEM
11 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.