pet shop Kedi maması Köpek maması
DOLAR 33,1028 0.05%
EURO 36,0857 -0.24%
ALTIN 2.583,07-0,67
BITCOIN 2118292-1,30%
Sakarya
32°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

X
Rüyada Yılan Görmek Ne anlama Gelir?
179 okunma

Rüyada Yılan Görmek Ne anlama Gelir?

ABONE OL
Mayıs 31, 2023 07:39
Rüyada Yılan Görmek Ne anlama Gelir?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Rüyada yılan görmek ne anlama gelir? Rüyada siyah, yeşil, sarı, beyaz, kırmızı ve mavi evde yılan görmek ne demek

Rüyada yılan görmek; en genel rüya yorumuyla gizli düşmana, kadına, çocuğa, esenliğe, saltanata, beyliğe, kişinin geçimine işaret eder.

Rüyada yılan görmek ne demek: Rüya sahibinin çevresinde onun kötülüğünün isteyen bir düşmanın olduğuna delalet eder. Ayrıca sadece iyi günlerde yanında bulunan menfaatçi arkadaşlıklara da işaret eden bir rüyadır. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyada görülen yılan maddi ve manevi yönden zor günlerin başlangıcı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada yılanı sopayla kovduğunu görmek, kişinin çevresinde bulunan kötü niyetli insanların farkına vararak onlardan kurtulacağına işarettir. Alimlerin bazısına göre de bu rüya, kişinin içinde bulunduğu sıkıntılı günlerin biteceğine ve huzurlu günlerin çok yakında olduğuna delalettir.

Rüyada zehirsiz yılan görmek, rüyayı gören kişinin eline büyük miktarda mal varlığının geçeceğine alamettir.

Rüyada bir yılan tarafında takip edildiğini görmek, arkanızdan sürekli iş çeviren kötü niyetli ve sizden nefret eden birisinin varlığına işaret eder. Rüyada siyah yılan görmek ise düşmanlarınızın sandığınızdan daha tehlikeli olduklarını gösterir. Sizin mutluluğunuzdan rahatsız olan birisinin hayatınızı alt üst edeceğine dair bir göstergedir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek, dini vazifelerini yerine getirmeyen ve günah işlemekten zevk alan birisine delalet eder. Bu kişi rüya sahibinin kendisi olabileceği gibi çevresinde bulunan yakın arkadaşlarından birisi de olabilir. Bu rüya kişinin davranışlarını düzeltmesi ya da kötü davranışları olan arkadaşlarından ileride zarar görmemek adına uzaklaşması için bir uyarıdır.

Rüyada bir yılanın uçarak yüksek bir yere konduğunu görmek, gönül süruruna delâlet

eder.

Bir kimsenin rüyada bir yılanın etini çiğ olarak yediğini görmesi, düşman üzerine galip gelmeye ve düşmanın malından nasiplenmeye delâlet eder.

Rüyada yılanın eti, kemiği, derisi, kanı düşmanın malına delâlet eder. Rüyada yılanın kendisine güzel bir sözle hitap etitği-ni görmek, düşman ile sulh olmaya delâlet eder.

Bir beyaz yılan görüp bunu tuttuğunu ve bu yılana malik olduğunu görmek, yüksek mertebelere nailiyete delâlet eder.

Rüyada yeşil yılan görmek, dinin düşmanı olarak tâbir edilir.

Bir kimsenin rüyada kendisini bir yılanın ısırdığını görmesi, düşmanı tarafından erişecek eza ve meşakkate işarettir.

Rüyada bütün sokakların yılanların istilasına uğradığını ve sokaklarda yılanların gezdiğini görmek, o yerde harbin meydana gelmesine ve düşmanın galebe etmesine alâmettir.

Rüyada bir yılandan iki elleri üzerine mal bulaştığını görmek, düşmanın ölümüne ve onun malından geçecek menfaata delâlet eder.

Rüyada yılan eti yediğini görmek, sevinç, menfaat ve izzete delâlet eder. Rüyada başında yılan olduğunu görmek, rüya sahibinin şanının melikler yanında yüce olacağına alâmettir.

Bir kimsenin rüyada bahçe ve bostanının yılanlarla dolu olduğunu görmesi, o bostandan meydana gelecek büyüme ve gelişmeye, nebatatın fazlalığına ve bereketine delâlet eder.

Rüyada yılanın derisini altın olarak bulduğunu görmek, meliklerin hazinesinin ele geçmesine delâlet eder.

Rüyada koynunda yılan olduğunu ve bunu keserek üç parça ettiğini gören kimse zevcesini üç talakla boşar. Eğer iki parça etse, düşmanından intikamını alır.

Bir kimsenin rüyada yılanın yüksek bir yerden indiğini görmesi, o mahalde şanlı birinin veya oranın reisinin ölümüne delâlet eder.

Yine bir kişinin rüyada yılanları çiğneyerek onların aralarında gezindiğini görmesi, dereler dolusu sellerin akacağı büyük bir yağmura alâmettir.

Rüyada karın yılanı (yani solucan) görmek, insan ile beraber sofrasında yemek yiyen akraba ve ailesine işarettir. Çünkü solucan da insanın gıdasına ortaktır ve onu yer bitirir.

Rüyada bir yılanı beline sardığını görmek, bele takılan kemere delâlet eder.

YILAN TUTAN: Kişinin rüyada yılan tutan birini görmesi, kötü ve şerli kimselerle geçinmeye, buğz ve düşmanlığını gizli tutarak düşmanı idare etmeye işarettir. Bazı kere de yılan tutanı görmek, bir kimsenin ardınca gidip izini takip etmeye delâlet eder.

Rüyada yılanlara afsun okuyanı görmek, yalancı ve hilekâr kimseye delâlet eder.

Rüyada hasta bir adamın yılancının yanında yılanlar olduğunu görmesi, ömrünün uzun olmasına işarettir.

Rüyada yılancının yanında yılan değil de, ipek böceği görülürse, rüya sahibinin tövbesine, fakir ise zenginliğe delâlet eder.

Rüyada Gezinen Yılan Görmek

Rüyada etrafta dolaşan yılan görmek, yılanın zararlı ya da zararsız bir yılan olup olmadığına göre yorumlanmaktadır. Rüyada zararlı bir yılanın gezindiği görmek, bu rüya sahibi için sıkıntılı günlerin başlangıcına işarettir. Eğer gezinen yılan zararsız bir yılansa da beklenmedik bir misafirin gelerek size bir takım yardımlarda bulunacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada havada uçarak gezinen yılan görmek, ev sahibi olmaya ya da büyük bir mal varlığına delalet eder. Rüyada suyun içerisinde dolaşan yılan görmek, maddi yönden durumu iyi olan biriyle arkadaşlık kurmaya ya da mevki sahibi kişilerle aynı ortamda bulunmaya alamet eder.

Rüyada Ayakları Olan Yılan Görmek

Rüyada ayakları olan yılan görmek, rüyayı gören kişiden daha iyi bir konuma sahip olan birisinin ona karşı cephe aldığını ve sürekli olarak onu alçaltmak için uğraştığını gösterir. Rüyada ayakları olan yılanın koştuğunu görmek, kişinin içinde saklayıp da dışarıya vuramadığı sıkıntılarının olduğuna delalet eder.

Rüyada Altından Yılan Görmek

Rüyada altından yılan görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi yönden yaşadığı bütün sıkıntılarının son bulacağına ve ebedi mutluluğa kavuşacağına işaret eder. Ayrıca iş hayatında büyük atılımlar yaparak çok üst makamlara erişmek şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada altından yılanı elinde tutmak, rüyayı gören kişinin karşısına ona büyük faydalar sağlayacak birisinin çıkacağına delalet eder. Böyle bir rüya kişinin hayır işlerine yönelerek etrafında bulunan ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatacağına dair bir işarettir.

Rüyada Yılanla Boğuştuğunu Görmek

Rüyada yılanla boğuştuğunu görmek; rüya sahibinin çevresinde ondan hoşlanmayan birisinin olduğuna ve bu kişi tarafından hem maddi hem de manevi büyük zararlara uğramaya delalettir.

Rüyada Yılan Öldürdüğünü Görmek

Rüyada yılan öldürdüğünü görmek, düşmanlara karşı büyük bir zafer elde edileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer yılandan korkmadan onu ezerek öldürürseniz, bu iş hayatınızda büyük başarılar elde edeceğinize ve yeni projeler için yüksek mevkilerdeki kişilerle tanışacağınıza delalet eder.

Rüyada yılan öldürmek ne demek: Bazı yorumculara göre de böyle bir rüya kişinin hoşlanacağı birisinin hayatına girerek onunla mutlu bir birlikteliğe yelken açacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Yılanın Bedenin İçerisine Girdiğini Görmek

Bir kişi rüyasında yılanın bedeninin içerisine girdiğini görürse, bu rüya onun yakın çevresinde bulunan bir dostu ya da akrabalarından birisi tarafından büyük bir kötülüğe uğrayacağı anlamına gelir. Bazı yorumculara göre de rüya sahibinin iş arkadaşlarıyla birtakım sorunlar yaşayacağı ve küçük düşürüleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kulaktan Yılan Çıktığını Görmek

Bir kişi rüyasında kulağından yılan çıktığını görürse, bu rüya aile içinden birisinin ona karşı kin tuttuğuna delalet eder.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.