İlçemiz Altındere Cumhuriyet Mahallesi halkından merhum Ahmet Şapoğlu’nun Eşi, Adnan ve Kenan Şapoğlu’nun Anneleri, Ahmet Şapoğlu’nun Babaannesi Gülfe Şapoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Altındere Mahallesi Yeni Konak Camii’nde kılınacak İkindi Namazını müteakip aile mezarlığına defnedilecektir.
UNCATEGORİZED
2 gün önceGÜNDEM
3 gün önceGÜNDEM
4 gün önceGÜNDEM
9 gün önceGÜNDEM
9 gün önceGÜNDEM
10 gün önceGÜNDEM
11 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.