İlçemiz Altındere Cumhuriyet Mahallesi halkından Mehmet Ali Gökova’nın Oğlu Erdinç Gökova vefat etmiştir. Cenazesi bugün Altındere Mahallesi Yeni Konak Camii’nde kılınacak İkindi Namazını müteakip aile mezarlığına defnedilecektir.
UNCATEGORİZED
2 gün önceGÜNDEM
3 gün önceGÜNDEM
4 gün önceGÜNDEM
9 gün önceGÜNDEM
9 gün önceGÜNDEM
10 gün önceGÜNDEM
11 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.