pet shop Kedi maması Köpek maması
DOLAR 33,1091 0.02%
EURO 36,1531 -0.16%
ALTIN 2.601,210,05
BITCOIN 2112070-0,76%
Sakarya
37°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

X
2024 – 2025 Öğrenciye Eğitim Yardımı Burs Veren Belediyeler
117 okunma

2024 – 2025 Öğrenciye Eğitim Yardımı Burs Veren Belediyeler

ABONE OL
Haziran 20, 2024 22:47
2024 – 2025 Öğrenciye Eğitim Yardımı Burs Veren Belediyeler
0

BEĞENDİM

ABONE OL

2024 – 2025 Öğrenciye Eğitim Yardımı Burs Veren Belediyeler

Burs Veren BelediyelerBelediye Bursları, Öğrencilere Eğitim Yardımı Veren Belediyelerin Duyuruları. Belediye Karşılıksız Öğrenci Eğitim Yardımları.

İstanbul Belediyesi Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı İBB Bursu
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ailesi İstanbul İlinde İkamet Eden, T.C Vatandaşı Olan Yüksek Öğrenim Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Eğitim Yardımı Veriyor. Başvurular Çoğunlukla Eylül Ve Ekim Aylarında Uygulama Üzerinden Alınıyor.
Web Sitesi: https://gencuniversiteli.ibb.istanbul

İzmir Belediyesi Burs Başvurusu
İzmir Belediyesi Ailesi İzmir İlinde İkamet Eden T.C Vatandaşı Olan, 17 İle 25 Yaş Arasındaki Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Burs Veriyor. Başvurular Çoğunlukla Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Yapılıyor.
Web Sitesi: https://www.bizizmir.com

Bursa Belediyesi Burs Başvuruları
Bursa Belediyesi Kurduğu Bursa Kalkınma Ve Eğitim Kooperatifi (Burskoop) İle Meslek Lisesi Ve Üniversite Öğrencilerine Yılda 8 Ay Süre İle Burs Veriyor. Eğitim Yardımından Ailesi Yada Kendisinin Bursa İlinde İkamet Eden T.C Vatandaşı Olanlar Yararlanabilir. Başvurular Genelde Ekim Ayında Online Olarak Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://www.burskoop.com

Esenler Belediyesi Eğitim Yardımı
İstanbul Esenler Belediyesi Esenler İlçesinde İkamet Eden Lise Ve Yüksek Öğrenim (Ön Lisans, Lisans) Öğrencilerine Karşılıksız Burs Veriyor. Devlet Yada Yüzde Yüz Burslu Özel Üniversitelerdeki Örgün Öğrenciler İçin Eğitim Desteği Veriliyor. Başvurular Online Olarak Alınıyor. Esenler Belediyesi Ayrıca Esenler İlçesinde İkamet Eden Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Resmi Ortaöğretim Kurumlarındaki Son Sınıf Öğrencilerine Burs Veriyor. Ön Başvurular Online Olarak Yapılacak.
Web Sitesi: https://esenler.bel.tr

Mersin Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye Ailesi Mersin İlinde İkamet Eden Yüksek Öğrenim Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Burs Vermektedir. Başvurular Genellikle Eylül, Ekim Ve Kasım Aylarında Online Olarak Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://mersin.bel.tr

İBB Eğitim Yardımı Sen Oku Diye
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tarafından Tek Sefer Olarak Verilen Eğitim Yardımı İlkokul, Orta Okul, Lise Ve Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezlerinde Eğitim Gören Şehit Çocukları, Yetim, Öksüz Ve Engelli Öğrencilere Verilmektedir. Başvurular Çoğunlukla Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://senokudiye.ibb.istanbul

Çanakkale Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye Ailesi Çanakkale İlinde İkamet Eden, T.C Vatandaşı Olan Yüksek Öğrenim Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Karşılıksız Burs Veriyor. Başvurular Genellikle Ekim Ayında Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü Tarafından Alınıyor.
Web Sitesi: https://www.canakkale.bel.tr

İstanbul Bağcılar Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye Bağcılar İlçesinde İkamet Eden T.C Vatandaşı Olan İlk Kez Bir Yüksek Öğrenim Lisans Programlarına Kayıt Olan Öğrencilere Burs Veriyor. Başvurular Online Olarak Yapılıyor.
Web Sitesi: https://bagcilar.bel.tr

Kayseri Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye Kayseri İlinde İkamet Eden 10 Bin Yüksek Öğrenim Üniversite Öğrencisine Burs Veriyor. Belediye Ayrıca İlköğretim Ve Ortaöğretim Öğrencilerine Kırtasiye Desteği İle Ulaşım Yardımı Yapmaktadır. Başvurular Çoğunlukla Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://www.kayseri.bel.tr

Konya Belediyesi Burs Başvurusu
Belediye Ailesi Konya İl Sınırlarında İkamet Eden, İlkokul, Ortaokul, Lise, Mesleki Eğitim Merkezi 1. Sınıf Öğrencileri İle Bu Yıl Yapılan Sınavda Üniversite Kazanan Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Eğitim Yardımı Yapmaktadır. Başvurular Çoğunlukla Eylül, Ekim Ve Kasım Aylarında Online Olarak Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://www.konya.bel.tr/sayfadetay.php?sayfaID=1116

Sarıyer Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye Sarıyer İlçesinde İkamet Eden İlköğretim Ve Ortaöğretim Öğrencilerine Burs Veriyor. Başvurular Çoğunlukla Eylül, Ekim Ve Kasım Aylarında Online Olarak Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://ebelediye.sariyer.bel.tr

Mardin Büyükşehir Belediyesi Öğrenim Desteği Bursu
Mardin Belediyesi İlde İkamet Eden Üniversite Ön Lisans, Lisans Ve Lisansüstü Öğrencilerine Eğitim Desteği Veriyor. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Yapılıyor.
Web Sitesi: mardin.bel.tr

Çorlu Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye Ailesi Çorlu İlçesinde İkamet Eden, T.C Vatandaşı Olan, Devlet Üniversitelerinde Öğrenim Gören Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Yılda 9 Ay Süre İle Burs Vermektedir. Çorlu’nun Filizleri Projesi Kapsamında Yapılan Eğitim Yardımı Başvurusu Sosyal Yardım Başvuru Merkezine Genellikle Eylül Ve Ekim Aylarında Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://www.corlu.bel.tr

Arnavutköy Belediyesi Burs Başvuruları
Belediye Arnavutköy İlçesinde İkamet Eden, T.C Vatandaşı Olan Yüksek Öğrenim Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Eğitim Yardımı Yapmaktadır. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://basvuru.arnavutkoy.bel.tr

Tuzla Belediyesi Burs Başvuruları
İstanbul Tuzla Belediyesi Tuzla İlçesinde İkamet Eden Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Tek Seferlik Eğitim Yardımı Yapıyor. Başvurular Çoğunlukla Eylül Ayında Beyaz Masaya Yada Online Olarak Yapılıyor.
Web Sitesi: https://ebelediye.tuzla.bel.tr

Muğla Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye İlkokul, Ortaöğretim Ve Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Eğitim Desteği Sağlıyor. Belediye Ayrıca Farklı İllerden Gelen Üniversite Öğrencilerine Konaklama Desteği Veriyor. Başvurular Sağlık Ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığına Yapılıyor.
Web Sitesi: https://www.mugla.bel.tr

Denizli Belediyesi Burs Başvuruları
Belediye İl Sınırları İçinde İkamet Eden Ortaöğretim Düzeyindeki Öğrencilere Eğitim Yardımı Veriyor. Başvurular Çoğunlukla Ağustos Ve Eylül Aylarında Online Olarak Yapılıyor.
Web Sitesi: https://www.denizli.bel.tr

Çekmeköy Belediyesi Burs Başvurusu
Belediye İlçede İkamet Eden Üniversiteyi Kazanan Liseden Yeni Mezun Olmuş Öğrencilere Tek Seferde Veriliyor. Başvurular Eylül Ayında Online Olarak Yapılıyor.
Web Sitesi: https://www.cekmekoy.bel.tr

Antalya Büyükşehir Belediyesi Bursu
Antalya Belediyesi İlde İkamet Eden Üniversite Öğrencilerine Burs Veriyor. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Alınıyor.
Web Sitesi: https://antalya.bel.tr/

Afyonkarahisar Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye Afyonkarahisar İlinde İkamet Eden, İhtiyaç Sahibi, Engelli, Öksüz, Yetim, Anne Ve Babası Ayrı İlköğretim Ve Ortaöğretim Öğrencilerine Eğitim Yardımı Yapıyor. Başvurular Genellikle Eylül Ayında Online Olarak Yapılıyor.
Web Sitesi: https://www.afyon.bel.tr

Pendik Belediyesi Burs Başvuruları
Belediye Ailesi Pendik İlçesinde İkamet Eden, Türkiye Sınırları İçinde Bir Üniversitenin Ön Lisans Yada Lisans Programlarına İlk Kez Yerleşmiş, Öğrencilere Eğitim Yardımı Yapıyor. Başvurular Genellikle Ağustos Ve Eylül Aylarında Online Olarak Yapılıyor.
Web Sitesi: https://ebelediye.pendik.bel.tr

Seyhan Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye Seyhan İlçesi Sınırlarında İkamet Eden, T.C Vatandaşı Olan, İlk Defa Üniversite Kazanmış Lisans Öğrencilerine Burs Veriyor. Başvurular Çoğunlukla Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Yapılıyor.
Web Sitesi: https://seyhan.bel.tr

Sivas Belediyesi Burs Başvurusu
Belediye Sivas İlinde İkamet Eden İhtiyaç Sahibi Ailelerin Anaokulu, İlkokul Birinci Sınıf, Beşinci Sınıf Ve Dokuzuncu Sınıf Öğrencilerine Ve Ara Sınıflardaki Öğrencilere Tek Seferlik Eğitim Desteği Yapıyor. Başvurular Çoğunlukla Eylül Ayında Online Olarak Yapılıyor.
Web Sitesi: https://online.sivas.bel.tr

Zeytinburnu Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye İlçede İkamet Eden, T.C Vatandaşı Olan Yüksek Öğretim Lisans Programlarına Kayıt Olan Öğrencilere Burs Veriyor. Başvurular Genellikle Ağustos Ve Eylül Aylarında Online Olarak Yapılıyor.
Web Sitesi: https://zeybim.zeytinburnu.bel.tr

Kartal Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediyesi Kartal İlçesinde İkamet Eden, 25 Yaşının Geçmemiş Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Eğitim Yardımı Vermektedir. Başvurular Çoğunlukla Ekim Ve Kasım Aylarında Online Olarak Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://e-belediye.kartal.bel.tr

Güngören Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye İlçe Sınırlarında İkamet Eden, T.C Vatandaşı Olan, 25 Yaş Ve Altı Üniversite Sınavını Yeni Kazanmış Öğrencilere Burs Veriyor. Başvurular Genellikle Ağustos Ayında Başlayıp, Ekim Ayında Sona Eriyor.
Web Sitesi: https://www.gungoren.bel.tr

Kağıthane Belediyesi Burs Başvuruları
Belediye Ailesi Kağıthane İlçesinde İkamet Eden, İstanbul Dışında Öğrenim Gören Yüksek Öğrenim Lisans Öğrencilerine Eğitim Yardımı Vermektedir. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://e-belediye.kagithane.bel.tr

Adıyaman Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye Adıyaman İl Sınırlarında İkamet Eden Bu Yıl Yapılan Üniversite Sınavında Yaptıkları Derecelere Göre Değişen Miktarlarda Burs Vermektedir. Başvurular Çoğunlukla Eylül Ayında Online Olarak Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://basvuru.adiyaman.bel.tr

Üsküdar Belediyesi Doğalgaz Faturası Ve İstanbul Kart Desteği
Belediye İstanbul İlinde Bir Üniversitede Öğrenim Gören, Üsküdar İlçesi Sınırlarında En Az 3 Öğrencinin İkamet Ettiği Bir Evde Kalan Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Eğitim Desteği Veriyor. Başvurular Genellikle Ekim Ayında Online Olarak Yapılıyor.
Web Sitesi: https://www.uskudar.bel.tr

Sancaktepe Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye İlçe Sınırlarında İkamet Eden, Üniversiteyi Yeni Kazanmış, 22 Yaş Ve Altı Olan Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Burs Veriyor. Başvurular Çoğunlukla Belediye Hizmet Binasından Eylül Ayında Alınıyor.
Web Sitesi: https://www.sancaktepe.bel.tr

Diyarbakır Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye Diyarbakır İlinde İkamet Eden, Bu Yıl Üniversite Sınavını Kazanan Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Burs Veriyor. Yeni Üniversitelilere Destek Projesi Başvuruları Genellikle Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://basvuru.diyarbakir.bel.tr

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eğitim Desteği
Belediye İlde İkamet Eden Yüksek Öğrenim Üniversite Ön Lisans Ve Lisans Programlarındaki Öğrencilere Burs Veriyor. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Alınıyor.
Web Sitesi: https://www.diyarbakir.bel.tr/

Adana Seyhan Belediyesi Eğitim Desteği
Seyhan Belediyesi İlçede İkamet Eden Üniversite Lisans Programlarındaki Öğrencilere Burs Veriyor. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Online Olarak Alınıyor.
Web Sitesi: https://seyhan.bel.tr/

Karşıyaka Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye Karşıyaka’nın Filizleri Projesi Kapsamında İlçe Sınırlarında İkamet Eden, Yüksek Öğrenim Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Burs Veriyor. Başvurular Eylül Ayının Sonuna Kadar Telefon Yolu İle Alınıyor.
Web Sitesi: https://www.karsiyaka.bel.tr

Pamukkale Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye İlçe Sınırlarında İkamet Eden, Devlet Okullarında Öğrenim Gören, Ortaokul Ve Lise Öğrencilerine Yılda 8 Ay Süresince Burs Veriyor. Başvurular Genellikle Ağustos Ve Eylül Aylarında Online Olarak Yapılıyor.
Web Sitesi: https://www.pamukkale.bel.tr/burs/

Alanya Belediyesi Burs Başvuruları
Belediye Ailesi Alanya Sınırları İçinde İkamet Eden, Sadece Bu Yıl Yapılan Üniversite Yerleştirme Sınavında Yerleşmiş Yüksek Öğrenim Öğrencilerine Eğitim Yardımı Veriyor. Başvurular Çoğunlukla Ağustos Ve Eylül Aylarında Online Olarak Yapılıyor.
Web Sitesi: https://www.alanya.bel.tr

Mersin Akdeniz Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye Ailesi Akdeniz İlçesinde İkamet Eden, Yüksek Öğrenim Ön Lisans Yada Lisans Öğrencisi Olanlara Eğitim Yardımı Yapıyor. Başvurular Çoğunlukla Ekim Ve Kasım Aylarında Beyaz Masa Tarafından Alınıyor.
Web Sitesi: https://www.akdeniz.bel.tr

Bayrampaşa Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye İlçe Sınırlarında İkamet Eden İlkokul, Ortaokul Ve Lise Öğrencilerine Yılda 6 Ay Boyunca Burs Veriyor. Başvurular Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünde Çoğunlukla Ağustos Ve Eylül Aylarında Yapılıyor.
Web Sitesi: https://bayrampasa.bel.tr

Ümraniye Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye İlk Kez Üniversiteye Kayıt Yaptıran, Ümraniye İlçesinde İkamet Eden Öğrencilere Burs Veriyor. Başvurular Ekim Ve Kasım Aylarında Online Olarak Alınıyor.
Web Sitesi: https://umraniye.bel.tr/

Yüreğir Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye Yüreğir İlçesinde İkamet Eden, İlk Kez Üniversiteyi Kazanmış Öğrencilere Burs Veriyor. Başvurular Eylül Ve Ekim Aylarında Beyaz Masa Ve Kültür Merkezine Yapılıyor.
Web Sitesi: https://www.yuregir.bel.tr

İstanbul Bahçelievler Belediyesi Üniversite Kampüs Harçlığı
Belediye İlçede İkamet Eden Üniversite Ön Lisans Ve Lisans Programlarındaki Öğrencilere Burs Veriyor. Başvurular Bihayat Mobil Uygulaması Üzerinden Eylül Ve Ekim Aylarında Alınıyor.

Merkezefendi Belediyesi Eğitim Yardımı
Denizli Merkezefendi Belediyesi Ailesi İlçe Sınırlarında İkamet Eden, T.C Vatandaşı Olan 5. Ve 12. Sınıf Öğrencilerine Burs Veriyor. Başvurular Genellikle Ağustos Ve Eylül Aylarında Online Olarak Yapılıyor.
Web Sitesi: https://www.merkezefendi.bel.tr/ogrenimyardimi/

Şahinbey Belediyesi Eğitim Yardımı
Gaziantep Şahinbey Belediyesi İlçe Sınırlarında İkamet Eden, T.C Vatandaşı Olan, Üniversiteye Yeni Kazanan Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Burs Veriyor. Başvurular Genellikle Eylül Ayında Online Olarak Yapılıyor.
Web Sitesi: https://portal.sahinbey.bel.tr

Ankara Kahramankazan Belediyesi Eğitim Yardımı
İlçe Sınırlarında İkamet Eden, Yüksek Öğrenim Lisans Öğrencilerine Burs Veriyor. Başvurular E-Posta Yolu İle Genellikle Ağustos Ve Eylül Aylarında Alınıyor.
Web Sitesi: http://www.kahramankazaneksyd.com

Antalya Kemer Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye İlçe Sınırlarında İkamet Eden, T.C Vatandaşı Olan, Türkiye Sınırları İçinde Yada KKTC Sınırları İçinde Her Hangi Bir Üniversite Kazanmış Olan Yüksek Öğrenim Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Burs Veriyor. Başvurular Genellikle Ağustos Ve Eylül Ayında Yapılıyor.
Web Sitesi: https://www.kemer.bel.tr/tr/duyurular/burs.html

Mersin Yenişehir Belediyesi Eğitim Yardımı
Belediye Yenişehir İlçesinde İkamet Eden Yüksek Öğrenim Ön Lisans Ve Lisans Öğrencilerine Eğitim Yardımı Yapıyor. Başvurular Online Olarak Yapılıyor.
Web Sitesi: https://www.yenisehir.bel.tr

Körfez Belediyesi Burs Başvurusu
Belediye İlçede İkamet Eden İlk Kez Üniversiteye Kayıt Olan Lisans Programlarındaki Öğrencilere Eğitim Desteği Veriyor. Başvurular Ekim Ayında Online Olarak Yapılıyor.
Web Sitesi: https://korfez.bel.tr

Gaziosmanpaşa Belediyesi Burs Başvurusu
Belediye İlçe Sınırlarında İkamet Eden 4 Yıllık Lisans Programlarını Kazanmış Öğrencilere Eğitim Yardımı Yapıyor. Başvurular Online Olarak Yapılmaktadır.
Web Sitesi: https://ebelediye.gaziosmanpasa.bel.tr

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.